Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Andere strategie
Een vrouw is het zat dat haar man iedere avond dronken thuis komt en zegt tegen een vriend van hem dat zij wil scheiden. Hij weet haar ervan te overtuigen haar man nog één kans te geven."Wees niet boos op hem als hij dronken is, maar wees aardig, misschien gaat hij zich daardoor wel schuldig voelen en stopt hij daardoor met drinken."
De volgende avond komt de man weer lam thuis. Als hij binnen komt waggelen, begint ze niet, zoals gewoonlijk, tegen hem te schelden, maar in plaats daarvan schenkt ze wat te drinken voor hem in, geeft hem zijn pantoffels, maakt zijn das los en aait hem door zijn haar. Op zwoele toon zegt ze: "Wat denk je, zullen we lekker naar bed gaan?"
"Ja, laten we dat maar doen", is zijn antwoord. "Als ik nu naar huis ga, krijg ik toch maar ambras met mijn vrouw..."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Borstvoeding (6.7/10)
Een vrouw komt bij de dokter met een baby op haar arm.De dokter onderzoekt de baby, controleert diens gewicht en stelt vast dat het onder het gemiddelde ligt.
Hij vraagt aan de vrouw : ...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Ben ik lesbisch? (7.37/10)
Een dronken man zit in een cafe aan de bar. Er komt een zeer mooie jonge vrouw binnen. Ze gaat in een hoek aan een tafeltje zitten. De man fluistert tegen de barkeeper: "Geef die vrouw eens wat t...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Men pensioentje... (7.78/10)
Loopt een oud mannetje op de Amsterdamse wallen.Vraagt een hoer: "Hee opa, zullen we het nog eens proberen?"
Zegt opa: Nee meid, dat kan ik niet meer."
Zegt die h...
Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)